نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح مرکز آموزشی و فرهنگی سما شهرستان تفت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی :تأکید بر کیفیت آموزشی هدف اصلی مدارس سما تفت


✅ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با بیان اینکه چند سالی است که درخواست مردم و مسئولان دانشگاه آزاد مبنی بر ایجاد مدارس سما وابسته به دانشگاه آزاد مطرح بوده است، دلیل عدم تحقق این امر را توسعه کمی و کیفی دانشگاه آزاد در زمینه زیرساخت ها و فعالیت های جدی در حوزه های متعدد ذکر کرد و افزود: با توجه به اینکه اکنون دانشگاه شرایط پایداری را به لحاظ زیر ساخت ها، تجهیزات و امکانات پیدا کرده است به این نتیجه رسیدیم که مدرسه سما تفت را راه اندازی کنیم.
🔷 «دکتر محمدرضا جواهری تفتی» با اشاره به اینکه خانواده ها باید فرزندان خود را به مرکز استان می فرستادند که دوری راه و اتلاف وقتی که صورت می گرفت مشکل زا بود، گفت: از اردیبهشت ماه امسال با جلسات متعددی که برگزار کردیم اقدامات لازم برای راه اندازی مدرسه را انجام دادیم.
🔷 وی به استفاده از شورای سیاستگذاری برای این مدرسه متشکل از افراد مجربی که سال ها بر مسند مشاوره و خدمات رسانی به دانش آموزان و مدیریت آموزش و پرورش بوده اند اشاره کرد و افزود: علی رغم اینکه سال اول بود با استقبال خوبی مواجه بودیم که در دو بخش دخترانه و پسرانه، پیش دبستانی و پایه اول تا سوم دبستان این مدرسه راه اندازی شد.
🔷 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تفت با بیان اینکه توصیه ما به مجموعه پاسخگویی هرچه بهتر به اعتماد خانواده ها بوده است گفت: اولویت اول این مدرسه تأکید بر روی کیفیت مسائل آموزشی، تعلیم و تربیت و مهارتهای زندگی  است تا دانش آموزان با حداکثر امکانات، تجهیزات و با روش های نوین آموزش ببینند.
🔷 دکتر جواهری  ایجاد فاز دوم دبستان متشکل از پایه چهارم تا ششم، ایجاد متوسطه اول و دوم  و تبلیغ استانی مدرسه را برنامه های آینده مدرسه سما تفت خواند و ابراز امیدواری کرد ایجاد این مجتمع آموزشی در دانشگاه یک باقیات الصالحاتی برای شهرستان شود.

🔷 فرماندار تفت افزود: امکانات و فضای مطلوب ایجاد شده در مرکز سما می تواند استعدادهای نهفته دانش آموزان تفتی را شکوفا کند
🔷زارع  رصدخانه تفت را یکی از الگوهای موفق نجومی و فیزیکی در کشور و برای شهرستان تفت دانست که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت راه اندازی شد.

آدرس کوتاه: