نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح مرکز آموزشی و فرهنگی سما شهرستان تفت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی :تأکید بر کیفیت آموزشی هدف اصلی مدارس سما تفت


✅ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با بیان اینکه چند سالی است که درخواست مردم و مسئولان دانشگاه آزاد مبنی بر ایجاد مدارس سما وابسته به دانشگاه آزاد مطرح بوده است، دلیل عدم تحقق این امر را توسعه کمی و کیفی دانشگاه آزاد در زمینه زیرساخت ها و فعالیت های جدی در حوزه های متعدد ذکر کرد و افزود: با توجه به اینکه اکنون دانشگاه شرایط پایداری را به لحاظ زیر ساخت ها، تجهیزات و امکانات پیدا کرده است به این نتیجه رسیدیم که مدرسه سما تفت را راه اندازی کنیم.
?? «دکتر محمدرضا جواهری تفتی» با اشاره به اینکه خانواده ها باید فرزندان خود را به مرکز استان می فرستادند که دوری راه و اتلاف وقتی که صورت می گرفت مشکل زا بود، گفت: از اردیبهشت ماه امسال با جلسات متعددی که برگزار کردیم اقدامات لازم برای راه اندازی مدرسه را انجام دادیم.
?? وی به استفاده از شورای سیاستگذاری برای این مدرسه متشکل از افراد مجربی که سال ها بر مسند مشاوره و خدمات رسانی به دانش آموزان و مدیریت آموزش و پرورش بوده اند اشاره کرد و افزود: علی رغم اینکه سال اول بود با استقبال خوبی مواجه بودیم که در دو بخش دخترانه و پسرانه، پیش دبستانی و پایه اول تا سوم دبستان این مدرسه راه اندازی شد.
?? رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تفت با بیان اینکه توصیه ما به مجموعه پاسخگویی هرچه بهتر به اعتماد خانواده ها بوده است گفت: اولویت اول این مدرسه تأکید بر روی کیفیت مسائل آموزشی، تعلیم و تربیت و مهارتهای زندگی  است تا دانش آموزان با حداکثر امکانات، تجهیزات و با روش های نوین آموزش ببینند.
?? دکتر جواهری  ایجاد فاز دوم دبستان متشکل از پایه چهارم تا ششم، ایجاد متوسطه اول و دوم  و تبلیغ استانی مدرسه را برنامه های آینده مدرسه سما تفت خواند و ابراز امیدواری کرد ایجاد این مجتمع آموزشی در دانشگاه یک باقیات الصالحاتی برای شهرستان شود.

?? فرماندار تفت افزود: امکانات و فضای مطلوب ایجاد شده در مرکز سما می تواند استعدادهای نهفته دانش آموزان تفتی را شکوفا کند
??زارع  رصدخانه تفت را یکی از الگوهای موفق نجومی و فیزیکی در کشور و برای شهرستان تفت دانست که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت راه اندازی شد.