نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه شورای پروژه مهر 96 با حضور مدیر آموزش و پرورش و مسئولین کارگروه ها در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

1396/05/04


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت در این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت  خاطر نشان کرد: هدف از پروژه مهر را برنامه محور شدن همه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی به منظور فراهم نمودن زمینه‌های مناسب و تمهید ساز و اقدامات لازم جهت بازگشایی هرچه باشکوه‌تر مدارس به نحوی که دانش‌آموزان برای ورود به مدرسه لحظه‌شماری کنند.
"محمد صادق مهدیان "تشکیل و فعال شدن سریع کار گروه های تخصصی با دستورالعمل و شیوه نامه ابلاغی از اداره کل را خواستار شد و با تاکید بر نگاه روانشناسی اجرای تمامی برنامه های پروژه مهر از مسئولین کارگروه ها خواست: برنامه های پروژه مهر 96 را با ابتکار ،خلاقیت و نوآوری به پیش ببرند.
در ادامه جلسه هریک از اعضاء پیرامون ساماندهی نیروهای انسانی، تعمیر و تجهیز فضاهای آموزشی ، ثبت نام دانش آموزان، سازماندهی همکاران،نقل و انتقالات و تمام مسائل مربوط به بازگشایی مدارس را مورد بحث  و تبادل نظر قرار دادند و ضمن بررسی مشکلات راه کار های پیشنهادی را ارائه دادند.
درپایان جلسه با تبیین شیوه نامه توسط دبیر پروژه هریک از مسئولین و اعضای کار گروه های ساماندهی _ بهسازی، تعمیر و تجهیز، توجیه ، تبلیغ و اطلاع رسانی _ نظارت و ارزیابی پروژه مهر تعیین شدند.