نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تجلیل و تکریم از فرهنگیان بازنشسته شهرستان تفت و مراسم اهدای جایزه سید حسن حیان

آیین تجلیل و تکریم از فرهنگیان بازنشسته شهرستان تفت و مراسم اهدای جایزه سید حسن حیان


همزمان با هفته معلم

✅✅آیین تجلیل و تکریم از فرهنگیان بازنشسته شهرستان تفت و مراسم اهدای جایزه سید حسن حیان  با حضور فرماندار،جناب آقای  سید حسن حیان ،مدیر آموزش و پرورش و مسئولین شورای  آموزش و پرورش، مدیر شبکه بهداشت  وجانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج در محل فرمانداری تفت برگزار شد.
??به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت در ابتدای این مراسم ✅علیرضا نوکار فرماندار شهرستان تفت با گرامیداشت مقام و منزلت فرهنگیان بازنشسته و تجلیل از زحمات و تلاش های ایثار گونه ایشان اشاره کرد و از بازنشستگان فرهنگی به عنوان سرمایه های عرصه علم ودانش یاد کرد.
✅سید حسن حیان دبیر بازنشسته و فرهنگی فخیم شهرستان تفت در این مراسم اذعان داشت :  مردم شهرستان تفت دارای دو شاخص شایسته و قایل تقدیر هستند که باید دیده شود. 1) از لحاظ دین داری  2) روحیه قدرشناسی که بسیار حائز اهمیت است و نمونه بارز آن می توان به خصوصیات خاندان بزرگ اخوان وجناب پروفسور اخوان اشاره کرد. لذا قدر شناسی از جایگاه و تاثیرات معلم از ویژگی های بارز مردم این خطه است. 
حیان در ادامه افزود : بزرگان و عالمان و ادیبان شهرستان در طول تاریخ افتخار خود را شاگرد بودن استاد و معلم خود می دانند و با افتخار از معلم خود یاد می کنند. معلمین باید این نعمت بزرگ و جایگاهی که خداوند برای این قشر زحمتکش قرار داده را شکرگزار باشند.
 
سید حسن حیان در پایان خطاب به فرماندار شهرستان تفت و مسئولین استانی گفت :هر چه شما کردید و آموزش و پرورش 
اگر می خواهید تمام مشکلات اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی و ... را حل کنید توجه خود را به جایگاه معلمین و ارزش آموزش و پرورش بیشتر کنید چراکه کشورهای پیشرفته جهان این موضوع را دریافته اند .
 
✅محمدصادق مهدیان مدیر آموزش و پرورش تفت ضمن ارائه گزارشی مختصر از برنامه ها  و پروژه های موفق مدیریت آموزش و پرورش تفت اعم از عمرانی  ، آموزشی و فرهنگی درطول یکسال گذشته و موفقیت های دانش آموزانی که در سطح استان حائز رتبه برتر شده اند توجه به مقام شامخ معلم را امری ضروری دانست.
مهدیان در ادامه افزود: قدر دان زحمات همه معلمان این آب و خاک هستم و بر دست پر مهرشان بوسه می زنم .
 
????گفتنی است  در این مراسم از منتخبین ششمین دوره جایزه سید حسن حیان از 3 دانش آموز برتر و 3 معلم تاثیر گذار شهرستان  با اهدای لوح و تندیس یاد بود تجلیل به عمل آمد که در بخش دانش آموزان  1)آقای مهران منتظر 2)آقای محمد صادق کریمی 3) سر کار خانم فاطمه السادات بلوریان    و در بخش معلمان تاثیر گذار 1) جناب آقای سید عباس طباطبائی دهنوی 2)جناب آقای ابوالفضل بنایی 3) سر کارخانم فاطمه اسمعیلی تفتی  به عنوان منتخبین شناخته شدند.
⚜⚜⚜در پایان مراسم به رسم تقدیر از فرهنگیان بازنشسته از این قشر به دست مسئولین جوایزی اهد گردید.