نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان کل کشور از نمایشگاه مدرسه انقلاب دبیرستان دخترانه زینب کبری(س)

همزمان با ایام الله دهه فجر

✅ صبح امروز با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی کشور و معاون فرهنگی تربیتی اتحادیه کشور در تفت، فرماندار محترم شهرستان، مدیر آموزش و پروش تفت، مسئولان و مربیان اتحادیه استان و شهرستان و دیگر مسئولان نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در دبیرستان زینب کبری تفت افتتاح شد.

 

?? دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی کشور در مراسم گشایش مدرسه انقلاب در دبیرستان دخترانه حضرت زینب کبری شهرستان تفت از برگزاری پنجمین دوره نمایشگاه ه های مدرسه انقلاب در بیش از 3500 مدرسه متوسطه دوم کشور هم زمان با ایام الله دهه فجرخبر داد.

 

?? علامتی با بیان اینکه این مدارس به همت دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی گشایش یافته افزود: این مدارس با هدف آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و انتقال مفاهیم آن در قالب های مختلف برپا شده است.

 

?? وی گفت: نمایشگاه های مدارس انقلاب سه مرحله از انقلاب اسلامی شامل دیروز ما، امروز ما و فردای ما را به نمایش می گذارند.

 

?? دبیرکل اتحادیه کشور درباره نمایشگاه مدرسه انقلاب دبیرستان زینب کبری تفت با بیان اینکه چیدمان باسلیقه، محتوای خوب و روایتگری با ذوق از ویژگی های این نمایشگاه بود؛ افزود: مهمترین ویژگی این نمایشگاه ها این است که میزبان و مخاطب دانش آموزان هستند.

 

⬅️ لازم به ذکر است مدرسه انقلاب در دبیرستان زینب کبری تفت با 9 غرفه تا پایان دهه فجر جهت بازدید عموم باز است