نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان

یکصد و نود و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش تشکیل شد
یکصد و نود و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت

یکصدو نود وهشتمین جلسه شورای آموزش وپرورش تشکیل شد

یکصدو نود هشتمین جلسه شورای آموزش وپرورش با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان یزد در مدیریت آموزش وپرورش تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان تفت  در ابتدای این جلسه مدیر کل آموزش وپرورش استان یزد ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) از فرماندار تفت بخاطر همراهی موثر با آموزش وپرورش تشکر واز فلاح نزاد مدیر قبلی  این مدیریت تقدیر و در ادامه گزارشی از مراحل بازنشستگی ایشان را بیان نمود.

"احمد شیرزاد"  گرامیداشت یاد وخاطره استاد شهید مطهری را مورد توجه قرار داد و خواستار ورود بنیاد شهید در مقوله تجلیل از شهدای فرهنگی شد . گزارش مشکلات منابع  وبودجه در سال 94 از دیگر مباحث مدیر کل بود.

"محمود زارع رشکوییه"  در ادامه این جلسه با قدردانی از خدمات و تلاشهای عوامل خدوم و پرتلاش این اداره در نوروز امسال گفت: بار سنگین اسکان بخش عمده‌ای از مسافران نوروزی همچون سالهای گذشته بر عهده آموزش و پرورش بود که خوشبختانه با تجهیز مناسب کلاسها و مدارس هدف، امسال به رغم رشد حضور گردشگران و مسافران نوروزی، شاهد استقبال شایسته و اسکان مناسب گردشگران در مدارس شهرستان بودیم که حقیقتا جای قدردانی دارد.

 

"زارع" همچنین با اشاره به نزدیک شدن به روز و هفته معلم، یاد و خاطره شهید آیت ا... مطهری(ره) را گرامی داشت و ادامه داد: روز معلم فرصت ارزشمندی برای تجلیل از خدمات بی شائبه و خداپسندانه معلمین عزیز و همه عوامل آموزشی است که امیدواریم با برنامه ریزی صحیح و دقیق، هفته معلم به هفته ای برای تکریم از همه معلمین خدوم و پرتلاش شهرستان بدل شود.

 

وی توسعه کیفی بخش آموزش و پرورش را برای توسعه شتابان علمی در کشور را ضروری دانست و اظهار داشت: باید همه تلاش خود را برای ارتقای سطح آموزشی و علمی شهرستان به کار گیریم و بی تردید سیاستها و اقدامات شورای آموزش و پرورش می تواند نقش تعیین کننده‌ای در این رابطه داشته باشد.

 

فرماندار تفت در پایان با قدردانی از حمایت های مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از رشد و شکوفایی عرصه های آموزشی و پرورشی شهرستان تفت، ابراز امیدواری کرد با تداوم این روند شاهد تحولات مثبتی در عرصه آموزشی شهرستان تفت باشیم.

دبیر شورا ضمن عرض خیر مقدم به حضار بویژه مدیر کل محترم آموزش وپرورش استان ورؤسای دانشگاههای شهرستان وهمچنین تبریک ولادت حضرت علی (ع) وروز پدر به ارائه گزارش مصوبات جلسه قبل ودستور کارهای این جلسه پرداخت.

آقای مهدیان به ارائه گزارش مربوط به اقدامات صورت گرفته جشنواره خوارزمی وکشف استعداد های دانش آموزان پرداخت.

و سپس دستور کارهای این جلسه را به شرح ذیل بیان داشت که پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی در این راستا تصویب شد.

  1. بررسی و تصویب تفاهم نامه با فنی و حرفه ای
  2. چگونگی برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم
  3. ارائه گزارش ستاد اسکان نوروزی

       4-جشنواره تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز

در پایان سرپرست آموزش وپرورش خواستار بهره گیری از ظرفیت ارگانهای دیگر در این امر وتجلیل از خیرین شد.