نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد نقل و انتقالات در محل دفتر مدیر با حضور کلیه اعضاء برگزار شد

1396/03/30

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت جلسه ستاد نقل و انتقالات با حضورمدیر آموزش و پرورش ، معاونین آموزشی ، پرورشی و پشتیبانی ، کارشناسان امور اداری ، آموزش سه دوره تحصیلی ، ارزیابی عملکرد و حراست در اتاق مدیر برگزار شد .

محمد صادق مهدیان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران ، یکی از مهمترین مشکلات آموزش و پرورش را کمبود نیروی انسانی در برخی از رشته ها و مقاطع تحصیلی عنوان کرد .

وی ملاک عمل در انجام نقل و انتقال را اجرای قانون برشمرد و افزود : کلیه مراحل نقل و انتقال باید از راه قانونی و ضوابط مندرج در بخشنامه های ارسالی اجرا شود تا حق هیچ فردی تضییع نگردد .

وی بر انجام نقل و انتقال و حفظ شأن و مقام معلمان تاکید کرد و گفت : سعی بر این است تا حد امکان نقل و انتقال همکاران بدون مشکل انجام شود .

مجتبی عابدینی ،‌ کارشناس مسئول اموراداری این مدیریت نیز نقل و انتقال را یکی از جلوه های تکریم معلمان برشمرد و گفت :  نقل و انتقال با محوریت امور اداری و بهره مندی از خرد جمعی و با هدف بهره مندی مناسب از نیروها و جلب حداکثری رضایت معلمان صورت می گیرد .

در ادامه محمد علی فلاح افزود : در نقل و انتقالات فرهنگیان رفع مشکلات متقاضیان انتقال با در نظر داشتن وضعیت تراز نیروی انسانی و کمبود و مازاد نیرو انجام خواهد شد و آموزش وپرورش نهایت تلاش وکوشش خود را برای رفع مشکلات فرهنگیان بکار می برد .

در این جلسه درخواست نقل و انتقال  همکاران متقاضی بررسی و به تصویب رسید .