نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد هماهنگی جشن نیکوکاری شهرستان تفت به منظور برنامه ریزی، هدایت، اجرا و نظارت بر امر برگزاری باشکوه تر این جشن در آستانه سال نو تشکیل شد.

1395/12/5در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان تفت، در خصوص برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس سطح شهرستان، جلسه ای با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت، معاون پرورشی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ،فرماندارو هیئت همراه و نیز مدیرا ن مدارس برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص برگزاری برنامه نمادین جشن نیکوکاری در یکی از مدارس سطح شهرستان، نحوه جمع آوری و توزیع کمک های نقدی و غیر نقدی تصمیم گیری شد.

"محمد صادق مهدیان" از جشن نیکوکاری به عنوان نمود عینی ایثار و فداکاری هموطنان در جهت کمک به همنوعان خود یاد کرد ایشان در ادامه  با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) تنها جایگاه رسیدگی به محرومان و نیازمندان با جمع آوری کمکهای مردمی است گفت امسال با کمک نیروهای آموزش و پرورش و امداد ، زنگ نیکوکاری در تمامی مدارس این شهرستان نواخته می شود.
محمدحسن وراثی، مشارکت گسترده احاد مردم در این جشن و نهادینه شدن فرهنگ احسان وانفاق و فقرزدایی را نتیجه حاصل از همکاری و تعامل مدیر آموزش و پرورش و همکاری مجموعه مدیران مدارس در این شهرستان اعلام و اظهار امیدواری کرد مراسم جشن نیکوکاری امسال پر شورتر از سنوات گذشته برگزار شود .وی اضافه کرد در راستای کمک به 220دانش آموز بی بضاعت در شهرستان تفت و روستاهای اطراف سرانه 50 هزار تومان در کنار کمک هزینه های تحصیلی تعلق می گیرد.این در حالی است که سبد کالای 11 میلیونی به نیازمندان اعطا میشود .
ایشان در ادامه از برپایی پایگاههای جمع آوری هدایا در روزهای 18 اسفند در مدارس،19 اسفند در سطح شهر و 20 اسفند در پایگاه سیاسی عبادی نماز جمعه خبر داد.

در پایان از سوی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت  در جهت خدمات ارائه شده به نیازمندان از سوی کمیته امداد و نیز از مدیران مدارس در راستای برپایی جشن نیکوکاری در مدارس تشکر و قدر دانی به عمل آمد.