نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای معاونین با محوریت بزرگداشت مقام شامخ معلم برگزار شد.

1396/02/09

به گزارش روابط عمومی آموزش‌ وپرورش شهرستان تفت جلسه شورای معاونین با حضور مدیر و معاونین و کارشناس حراست در دفتر مدیر برگزار گردید.

در ابتدای جلسه «محمد صادق مهدیان» ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خدمت همکاران خاطر نشان کرد: در عالم علم و معرفت جمیع دانش آموختگان و فرهیختگان مدیون زحمات معلمان هستند و برکت علم در بزرگداشت مدرسان آن است.

وی افزود: تجلیل از معلمان باید به نحوی شایسته و به دور از تشریفات صرفا مادی با روش های ابتکاری و نوین به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

مهدیان  با تاکید بر اجرای کمی و کیفی برنامه های هفته نکوداشت مقام معلم تصریح کرد: معلمان در هر کجا باشند ایثارگر هستند و همواره لایق سپاسند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت، نکوداشت مقام معلم را یک وظیفه همگانی در جامعه دانست و افزود: تجلیل از مقام و جایگاه معلم، منحصر به یک هفته نیست بلکه در تمامی روزها و ایام ضروری است

در ادامه "مصطفی سرسنگی "معاون آموزش متوسطه و کارشناس ارزیابی  به بررسی مصوبات جلسه قبل و گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخت .

ابوالفضل شبانی "معاون پرورشی " نیز  گزارشی از مراسم اعتکاف ارائه داد ودر ادامه به گزارشی از نحوه برگزاری مسابقات قرآن وعترت  و مقامات کسب شده پرداخت.

دستور کار جلسه  با محوریت برنامه ریزی ویژه جهت گرامیداشت مقام شامخ معلم دنبال شد و تصمیماتی اتخاذ گردید که  به شرح زیر میباشد

:

جهت گرامیداشت مقام معلم با هماهنگی شورای اداری شهرستان تحت نظارت فرماندار و همه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ضمن حضور در مدارس به آنها لوح تقدیر اهدا گردد.

تجلیل از فرهنگیان بازنشسته در سال ها 94 و  95

برگزاری مراسم با شکوه گرامیداشت مقام معلم  در محل کانون ولایت شهرستان تفت مورخ  1396/02/17