نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی شهرستان تفت برگزار شد

1396/01/21 در راستای برگزاری اردوی عملی آمادگی دفاعی و بزرگداشت مقام معلم

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی شهرستان تفت  با موضوع اجرای  اردوی عملی آمادگی دفاعی مدارس دردفتر مدیر آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه که مسئولین آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی و سپاه حضور داشتند در مورد نحوه برگزاری اردوی عملی درس آمادگی دفاعی در مدارس  بحث و تبادل نظر شد.

"محمد صادق مهدیان" در این جلسه با تبریک سال نو و توجه دادن به شعار سال و عمل همه بدان به اردوی عملی درس آمادگی دفاعی اشاره کرد و گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات باید این مرحله که تیراندازی دانش آموزان است سریعتر با برنامه ریزی دقیق اجرا شود تا دچار مشکل برای برگزاری آن نباشیم.

وی افزود: دوستان در معاونت آموزش متوسطه و بسیج دانش آموزی تلاش کنند تا این اردوی عملی که همراه با میدان تیر است در فروردین ماه اجرایی شود تا برای برگزاری میدان تیر دانش آموزان دچار مشکلی نشویم.

در این جلسه سرمربی آمادگی دفاعی بسیج دانش آموزی  به تشریح برنامه ابلاغی این مرحله از اردو پرداخت و خواستار تسریع در برنامه ریزی برای اجرای این مرحله از اردو شد.

لازم به ذکراست مرحله سوم اردوی عملی آمادگی دفاعی مدارس متوسطه دوره دوم مربوط به شناخت سلاح و تیراندازی می باشد که دانش آموزان با گذارندن این مرحله نمره کامل درس آمادگی دفاعی در دو نیمسال را کسب می کنند.

برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم به شرح ذیل اعلام شد:

1-بازدید از خانواده معظم شهدای فرهنگی

2-شرکت در برنامه کوهنوردی در محل برفخانه طزرجان ساعت

3-یادمان شهدا همراه با زنگ استکبار ستیزی

4-عطر افشانی قبور شهدا

5- دیدار با امام جمعه محترم

6-صبحگاه سپاه در محل دبیرستان معلم 

7-برگزاری مسابقات مختلف

8- شرکت در نمازجمعه 

9- برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی ویژه هفته معلم