نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مبلغ از مرکز تخصصی اقامه نماز استان قم در مدارس شهرستان تفت


 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان تفت با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش محل تعلیم و تربیت بوده و مدارس  می توانند در تربیت دینی و اخلاقی مناسب دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته باشند، اظهار کرد: برقراری ارتباطی موثر بین دانش آموز و مبلغ می تواند در آموزش ها موثر واقع شده و تاثیر زیادی بر اعمال و رفتار دانش آموز داشته باشد.ابوالفضل شبانی ارتباط صمیمی روحانی و مبلغ با مدیر و معلمان  را زمینه ای برای پیشرفت هر چه بهتر فعالیت های آموزشی دانست.

حجت الاسلام ضیائی مبلغی از مرکز تخصصی نماز، با اشاره به اهمیت امر تبلیغ و ارتباط موثر و سازنده با دانش آموزان و مدیران و معلمان مدارس، افزود: ائمه اطهار (ع) الگوهای رفتاری بی بدیلی برای اقشار جامعه بودند و امروز این وظیفه خطیر به عهده مبلغان و مربیان است.

وی با بیان اینکه ارتباط با دانش آموزان و ایجاد فضای صمیمی سبب جلب رضایت و جذب آنان به مسایل دینی و اخلاقی می شود، بیان کرد: اولین نکته در امر تبلیغ و بالاترین نوع تربیت، تربیت عملی است و زمانی موثر می شود که مربی در اعمال و رفتار خود آن را رعایت کند.

ایشان با حضور در مدارس دبیرستان دخترنه( بنت الهدی و شهید دهقانی )پیرامون  خدا را بهتر بشناسیم وعمل به دستورات ائمه اطهار (ع) و قرآن و توجه به مسئله حجاب به بحث پرداختند.