نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد


با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت
دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت، دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت ظهر دوشنبه سی مهرماه در محل آموزش و پرورش شهرستان تفت برگزار شد. در ابتدای این جلسه محمدصادق مهدیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن اعلام افزایش یک پایه به مدارس موجود در دهستان علی آباد تفت، از استمرار فعالیت دبیرستان دخترانه دوره اول در سه پایه در این روستا خبر داد و از پیگیری های امام جمعه معزز این دهستان و فرماندار محترم تفت سپاسگزاری کرد.
وی در ادامه از تفاهم با شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت انجام غربالگری و انعقاد تفاهم های اولیه خبر داد.
ابوالفضل شبانی، معاون پرورشی و فرهنگی تفت نیز خبر از برگزاری دوره جدید انتخابات شورای دانش آموزی داد و ابراز امیدواری کرد این انتخابات همچون گذشته در راستای افزایش مشارکت دانش آموزان در مسائل اجتماعی به خوبی در همه مدارس برگزار گردد.
مهدی بردستانی، کارشناس سلامت و تربیت بدنی شهرستان ضمن اعلام برگزاری پنجمین دوره المپیاد درون مدرسه ای در 38 مدرسه و با مشارکت 2600 دانش آموز ، از مشکلات زیرساختی مدارس و سالن های ورزشی منطقه ابراز نارضایتی کرد که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تفت دستور تشکیل کمیته ای مشترک بین ارگان ها جهت مرتفع نمودن این کمبودها داد.
سعید پرویزی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تفت پیشنهاد داد در کوتاه مدت از امکانات ورزشی سایر دستگاه های شهرستان استفاده گردد. وی از برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ابراز مسرت کرد و بر اهمیت این مسابقات در افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات سرویس ایاب و ذهاب مدارس روستایی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.