نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار آموزش دهندگان سوادآموزی تفت با امام جمعه محترم شهرستان


 

✅ به مناسبت هفته سواد آموزی ظهر امروز گروهی از آموزش دهندگان سوادآموزی به همراه برخی از مسئولان اداره آموزش و پرورش تفت با امام جمعه تفت دیدار کردند.

?? حجت الاسلام و المسلمین غفوری در این دیدار ضمن تبریک هفته سوادآموزی و عرض خسته نباشید خدمت فعالان این عرصه گفت: از نشانه های اهمیت سوادآموزی این است که حضرت امام نام این عرصه را نهضت گذاشتند و نهضت برای امور ساده و عادی به کار نمی رود.

?? ایشان با بیان اینکه اهمیت علم به قدری است که پیامبر اسلام توصیه کردند از گهواره تا گور دانش بجوی افزودند: متأسفانه در جامعه ما چیزی به نام فارغ التحصیلی داریم و فردی که چند کلاس درس خواند به او فارغ التحصیل گفته می شود در حالی که فرد تا زمان مرگ باید جوینده علم باشد.

?? امام جمعه تفت با بیان اینکه چنانچه بی سوادی در کشور ریشه کن شود نشانه رشد و پیشرفت کشور است افزودند: حتی ما نباید نسبت به افراد کم سواد بی توجه باشیم و لازم است برای رشد و تعالی آنها تلاش کنیم.

?? در ابتدای این جلسه آقای اسلامی مسئول سوادآموزی شهرستان تفت به ارائه گزارشی از فعالیت های سوادآموزی در شهرستان تفت پرداختند.به گفته ایشان درجه بی سوادی طبق سرشماری 95 استان (%98 باسواد و %2 بیسواد) می باشد

⬅️ لازم به ذکر است در پایان جلسه از آموزش دهندگان سوادآموزی تقدیر شد.