نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار آموزش دهندگان سوادآموزی تفت با امام جمعه محترم شهرستان


 

✅ به مناسبت هفته سواد آموزی ظهر امروز گروهی از آموزش دهندگان سوادآموزی به همراه برخی از مسئولان اداره آموزش و پرورش تفت با امام جمعه تفت دیدار کردند.

🔷 حجت الاسلام و المسلمین غفوری در این دیدار ضمن تبریک هفته سوادآموزی و عرض خسته نباشید خدمت فعالان این عرصه گفت: از نشانه های اهمیت سوادآموزی این است که حضرت امام نام این عرصه را نهضت گذاشتند و نهضت برای امور ساده و عادی به کار نمی رود.

🔷 ایشان با بیان اینکه اهمیت علم به قدری است که پیامبر اسلام توصیه کردند از گهواره تا گور دانش بجوی افزودند: متأسفانه در جامعه ما چیزی به نام فارغ التحصیلی داریم و فردی که چند کلاس درس خواند به او فارغ التحصیل گفته می شود در حالی که فرد تا زمان مرگ باید جوینده علم باشد.

🔷 امام جمعه تفت با بیان اینکه چنانچه بی سوادی در کشور ریشه کن شود نشانه رشد و پیشرفت کشور است افزودند: حتی ما نباید نسبت به افراد کم سواد بی توجه باشیم و لازم است برای رشد و تعالی آنها تلاش کنیم.

🔶 در ابتدای این جلسه آقای اسلامی مسئول سوادآموزی شهرستان تفت به ارائه گزارشی از فعالیت های سوادآموزی در شهرستان تفت پرداختند.به گفته ایشان درجه بی سوادی طبق سرشماری 95 استان (%98 باسواد و %2 بیسواد) می باشد

⬅️ لازم به ذکر است در پایان جلسه از آموزش دهندگان سوادآموزی تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه: