نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم باشکوه جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی شهرستان تفت برگزار شد.به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت همزمان با سراسر کشور مراسم جشن شکوفه ها ویژه اولین روز ورود کلاس اولی ها به محیط مدرسه در تمامی مدارس ابتدائی دوره اول این شهرستان برگزار شد.
مراسم نمادین این جشن نیز با حضور معاون فرماندار شهرستان تفت ، مدیر آموزش و پرورش ،روسا و مسئولین برخی ادارات و نهادها ، دانش آموزان و اولیاء آنان در دبستان علویه اسلامیه برگزار شد.
"محمد صادق مهدیان" مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت در این مراسم با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید ، هفته دفاع مقدس و فرارسیدن ماه محرم  جشن شکوفه ها را یک روزخاطره انگیز و به یادماندنی درزندگی دانش آموزان دانست که در شکل گیری کیفیت اجتماعی،علمی وفرهنگی و شروع خوب تحصیل آنان مؤثر خواهد بود.
مهندس دهقانی معاون فرماندار نیز با تبریک آغاز سال تحصیلی به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان ، سال تحصیلی سرشار از موفقیت و پیروزی را برای دانش آموزان و فرهنگیان آرزو نمود
اجرای سرود و دکلمه از دیگر برنامه های جشن شکوفه ها در شهرستان تفت  بود در پایان مراسم نیز دانش آموزان ضمن دریافت شاخه های گل و هدیه از دست مسئولین برای اولین بار پای در کلاس درس  گذاشته و اولین کلاس دوران تحصیل رسمی خود را تجربه نمودند.