نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم جشن شکوفه ها

مراسم جشن شکوفه ها


بیش از 490 دانش آموز کلاس اولی راهی کلاس درس شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت همزمان با سراسر کشور مراسم جشن شکوفه ها ویژه اولین روز ورود کلاس اولی ها به محیط مدرسه  در تمامی مدارس ابتدائی دوره اول تفت و مناطق برگزار شد.
مراسم نمادینی به همین منظور با حضور فرماندار شهرستان تفت ، مدیر آموزش و پرورش ،روسا و مسئولین برخی ادارات و نهادها ، دانش آموزان و اولیاء آنان در دبستان زینبیه برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت در این مراسم ضمن تسلیت شهادت امام زین العابدین (ع) با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید ، هفته دفاع مقدس و ایام محرم  جشن شکوفه ها را یک روزخاطره انگیز و به یادماندنی درزندگی دانش آموزان دانست که در شکل گیری کیفیت اجتماعی،علمی وفرهنگی و شروع خوب تحصیل آنان مؤثر خواهد بود.
"محامدی" نیز با تبریک آغاز سال تحصیلی به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان ، سال تحصیلی سرشار از موفقیت و پیروزی را برای دانش آموزان و فرهنگیان آرزو نمود.
اجرای سرود و دکلمه از دیگر برنامه های جشن شکوفه ها در شهرستان تفت  بود در پایان مراسم نیز دانش آموزان ضمن دریافت شاخه های گل و هدیه  از دست مسئولین برای اولین بار پای در کلاس درس  گذاشته و اولین کلاس دوران تحصیل رسمی خود را تجربه نمودند.