نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت با مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد و هیئت همراه

1396/04/28

به گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت ، در این نشست که در محل اتاق مدیریت آموزش و پرورش صورت گرفت؛ مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گفت: یکی از زیر ساخت های مهم برای توسعه علمی کشور و استان، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی است.

دکتر عارفی ضمن اشاره به پروژه های اجرا شده در منطقه در یک سال گذشته به همت خیرین مدرسه ساز گفت: خوشبختانه توسط خیرین مدرسه ساز در منطقه تفت اقدامات خوبی صورت گرفته است و در این راستا با کمک خیرین و با پیگیری های مداوم آموزش و پرورش شهرستان روند این اقدامات در آینده  نیز تداوم پیدا خواهد کرد.

در این نشست" محمد صادق مهدیان" ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل نوسازی در شهرستان، در خصوص بررسی و رفع مشکلات فضاهای آموزشی شهرستان، تعمیر و تجهیز امکانات در حوزه های آموزشی و پرورشی، استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس با توجه به سردسیر بودن منطقه، هوشمند سازی مدارس، مشخص شدن وضعیت و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان ارائه گزارش نمود.

"مهدیان "با اشاره به پروژه های انجام گرفته در منطقه در یک سال اخیر خواستار مساعدت بیشتر در  خصوص تامین بودجه جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره و تعمیر و تجهیز مدارس به منظور پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی در منطقه شد.