نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست هماهنگی و هم اندیشی جهت گرامیداشت مقام والای معلم

1396/01/19 در محل دفتر مدیر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت این جلسه صبح امروز با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان،معاونین و چند پیشکسوت عرصه علم و دانش درمحل  دفتر مدیر برگزار شد.

در آغاز این جلسه مدیر آموزش و پرورش  با گراميداشت ياد و خاطره استاد والامقام شهيد آيت ا... مطهري(ره)، نامگذاري سالروز شهادت شهيد مطهري به روز معلم را اقدامي ارزنده و برازنده ارزيابي كرد وگفت: جلسه با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی هر چه بهتر مراسم گرامیداشت هفته معلم است پس لازم است که برنامه های این ایام بصورت دقیق اجرایی گردد و به هماهنگی،همفکری و همکاری کلیه اعضا و مجموعه آموزش و پرورش در برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر برنامه های گرامیداشت هفته مقام معلم تأکید کرد

"محمد صادق مهدیان" اضافه کرد : گرامیداشت و پاسداشت مقام و منزلت معلم  گرامیداشت علم و دانش و معرفت است که وظیفه تک تک آحاد جامعه بویژه ما مسئولین می باشد.

در ادامه جلسه حاضرین جلسه بر دیدار با خانواده های شهدای فرهنگی، دیدار با امام جمعه، عیادت از همکاران دارای مشکلات جسمانی و بیماری، دیدار و تجلیل از پیشکسوتان تعلیم و تربیت، تقدیر از معلمان نمونه شهرستانی، برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری مکان و چگونگی اجرای مراسم تاکید نمودند.

گفتنی است اين جلسه همفكري و هم انديشي باهدف كيفيت وتنوع بخشی  به برنامه هاي بزرگداشت هفته معلم برگزاروباچندین مصوبه پایان یافت.