نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش دوچرخه سواری دانش آموزان همزمان با هفته معلم برگزار گردید

1396/02/10

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت به منظور گرامیداشت هفته معلم همایش دوچرخه سواری دانش آموزان با حضور مدیر آموزش و پرورش،معاون فرماندار،جمعی از جانبازان،مسئولین شبکه بهداشت و درمان و راهنمایی و رانندگی برگزار شد.

گفتنی است دانش آموزان مسیر 3 کیلومتری از محل پل دهنو به مقصد اداره آموزش و پرورش شهرستان تفت را رکاب زدند و به رقابت پرداختند.

"محمد صادق مهدیان"در حاشیه این همایش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به گرامیداشت هفته معلم و تبریک این روز به جامعه فرهنگیان یادآور شد: این همایش به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم و همچنین فرهنگ سازی در میان دانش آموزان مدارس و آموزشگاه های شهرستان تفت برای استفاده از دوچرخه در طول روز، برگزار شد.

وی اظهار داشت: استعدادیابی دانش آموزان، آشنایی نوجوانان با ورزشی سالم و ترویج فرهنگ سلامت در جامعه از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات است.

شایان ذکر است در این همایش که با هدف توسعه نشاط و شادابی و نیز ورزش همگانی در بخش دانش آموزان مقطع متوسطه دوره اول  برگزار شد  تعداد 40 دانش آموزان به دو چرخه سواری پرداختند و در پایان به آنها جوایزی اهدا گردید.