نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همزمان با اعزام دانش آموزان به مسابقات کشوری دوره توانمند سازی مسابقات قرآن ومعارف اسلامی در تفت برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان تفت در همایش دو روزه توانمند سازی مسابقات قرآن ومعارف اسلامی که در کانون ولایت برگزار شد معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل ضمن  تقدیر از میزبانی آموزش وپرورش تفت ، ماه رمضان را مایه برکت دانست و این همایش را بعد از ماه مبارک اولین برنامه معاون پرورشی استان ذکر کرد که این امر باعث خوش بینی و کسب موفقیت های دانش آموزان استان تأثیر به سزایی را دارد .

" سرداری " با ذکر آماری از مسابقات برگزار شده در سطح استان استعداد و توانمندی دانش آموزان استان را مثال زدنی یاد کرد و ابراز امید واری نمود تا این همایش باعث آمادگی هر چه بهتر دانش آموزان در مسابقات کشوری شود .

وی با اشاره به داشته های  هرشخص گفت : ما باید از داشته ها و پتانسیل مو جود به نحو احسن استفاده کنیم که این مسابقات فرصت خوبی برای بهره برداری از این داشته ها می باشد.

 در آغاز این همایش مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت ضمن خیر مقدم به مسئولین و دانش آموزان برگزیده به بیان خاطراتی از حضور خود در مسابقات دانش آموزی در سال های گذشته پرداخت .

" محمد صادق مهدیان " خاطر نشان ساخت تا دانش آموزان استان با استعداد های درخشان خود و حضور در این همایش زمینه پیشرفت در مسابقات کشوری را فراهم سازند.

شایان ذکر است امسال  70 نفر از دانش آموزان استان در 9 رشته احکام ، انشای نماز ، صحیفه سجادیه ، تفسیر ، نهج البلاغه ، قرائت و حفظ قرآن کریم ، اذان ومداحی در مرحله کشوری به رقابت می پردازند.