نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت همزمان با شروع بهار تعلیم و تربیت

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت همزمان با شروع بهار تعلیم و تربیتبه نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» ‌و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت،بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه  می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.

خرسندیم دگر باره  به شوق ترانه های سبز تلاش همه شما فرهنگیان عزیز ، فرصتی مهیا گردید تا در طلوع مهر زرین میزبان پرستوهایی باشیم که در وسعت معرفت همهمه می کنند ، اوج می گیرند و فضای مدرسه را طراوت می بخشند .

همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.

ماه مهر بهار تعلیم و تربیت و همزماني آن با ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان (ع)، پيام آزادگي را براي همه به دنبال دارد و همزمانی ماه مهر با هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند..

 

آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش و دانش آموزان خلاق و آینده ساز شهرستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار،  ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم