نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیکر شهید گمنام در شهرستان تفت تشییع شد/ بدرقه باشکوه شهید 19 ساله والفجر1


 

امروز شمیم دل انگیز عطر ایثار و شهادت در دانشکده فنی شهید مطهری پیچید. خیل عظیمی از مسئولان و مردم و دانشگاهیان دست از درس و آزمایشگاه و برنامه های روزانه شسته و دل مشغول یک میهمان ویژه شدند. دوباره قاصدک ها خبر آورده بودند، خبر از عشق، اشتیاق، شور، مردانگی و طهارت؛ خبر از درد و ماتم های عمیق و قدیمی. چشمان منتظر مادران و خواهران شهدای جاویدالاثر روی استقامت را کم کرده بود و صبر پدران پیرشان نغمه با من بمان را در گوش های انتظار زمزمه می کرد.
مراسم تشییع پیکر شهید گمنام امروز دهم اسفندماه از میدان قدس،باحضور گسترده و پرشور مردم و دانشگاهیان با ذکر سلام و صلوات آغاز شد و شرکت کنندگان به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کردند.
پس از ورود این شهید گمنام به دانشکده شهید مطهری، حجت الاسلام و المسلمین غفوری بر پیکر پاک این شهید نماز خواند و شرکت کنندگان پس از نماز نوای کجایید ای شهیدان خدایی را برای اعلام آمادگی و تکریم و پاسداری از ارزش‌های شهدای انقلاب اسلامی سر دادند.
پیکر آلاله گمنام بر دوش مردم به سمت محل خاکسپاری تشییع و در پایان نیز این شهید گمنام از روی دستان فرماندار در آرامگاه ابدی خود به خاک سپرده شد.